KONST / Litografier / Färglitografi 10141127
nr 1014 1127
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, dansare, PT, signerad, 50x39
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 januari 2016
kl 20:42:53
19/1 16:37:12
100 kr
25/1 13:59:40