KONST / Litografier / Färglitografi 14886050
nr 1488 6050
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Barn vid piano. Signerad, färglitografi, daterad -84. Numrerad 2/160. Bildmått: 21x18 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 september 2022
kl 18:48:49
2/9 09:17:47