KONST / Litografier / Färglitografi 17454060
nr 1745 4060
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Signerad, numrerad 326/380. Färglitografi, bildmått: 41x29 cm, yttermått inklusive ram: 53x43 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 december 2025
kl 19:52:15
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien