KONST / Litografier / Färglitografi 17526353

nr 1752 6353

Ulrica Hydman-Vallien

(1938-2018), Sverige

Signerad, numrerad 65/300. Färglitografi, bildmått: 37x48 cm, yttermått inklusive ram: 62x71 cm

Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 12 januari 2026
kl 20:08:01

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 800 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 800 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ulrica Hydman-Vallien

Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien