KONST / Litografier / Färglitografi 12948422
nr 1294 8422
Ulf Trotzig
(1925-2013), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 38/45. Motivet: 44x60 cm
Ulf Trotzig, svensk målare, tecknare och grafiker född 1925, död 2013.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:44:31
200 kr
300 kr
350 kr
Ulf Trotzig
Läs mer om Ulf Trotzig