KONST / Litografier / Färglitografi 9838190
nr 983 8190
Tom Krestesen
(f. 1927), Danmark
Färglitografi, Tom Krestesen (f. 1927), fruktstilleben, 113x150, signerad, 1986, motivet: 51x73
Tom Krestesen, målare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.
Utrop:
400 kr
måndag 28 september 2015
kl 19:46:27
Tom Krestesen
Läs mer om Tom Krestesen