KONST / Litografier / Färglitografi 13592737
nr 1359 2737
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 511/550, "samtal i Prag". Motivet: 35x43cm
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
måndag 9 november 2020
kl 18:37:49