KONST / Litografier / Färglitografi 7908565
nr 790 8565
Yasse Tabuchi
(1921-2009), Frankrike
Färglitografi , Tabuchi Yassi, signerad. 179/2500, 33x47 oinramad
Yasse Tabuchi, fransk bildkonstnär född i Japan 1921, död 2009.
Utrop:
300 kr
måndag 12 november 2012
kl 17:49:47
Yasse Tabuchi
Läs mer om Yasse Tabuchi