KONST / Litografier / Färglitografi 11865236
nr 1186 5236
Färglitografi
Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. 2/250, vintermotiv, signerad, Motivet: 57x47
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 maj 2018
kl 18:40:07
400 kr
600 kr