KONST / Litografier / Färglitografi 13592270
nr 1359 2270
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 255/290. Motivet: 30x15 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 november 2020
kl 18:25:52
9/11 17:21:17
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg