KONST / Litografier / Färglitografi 15685334
nr 1568 5334
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 218/295. Färglitografi, bildmått: 36x24 cm, yttermått inklusive ram: 54x38 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
300 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 18:26:05
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim