KONST / Litografier / Färglitografi 16337168
nr 1633 7168
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Signerad, numrerad 50/265, daterad - 76. Färglitografi, bildmått: 61x48 cm, yttermått inklusive ram: 84x65 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 29 juli 2024
kl 19:31:59
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim