KONST / Litografier / Färglitografi 12286359
nr 1228 6359
Stephen Clark
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Blommor. Signerad, numrerad 92/360. Motivet: 45x67 cm
Stephen Clark, svensk målare född i Stockholm 1953.
Utrop:
300 kr
måndag 14 januari 2019
kl 19:58:48