KONST / Litografier / Färglitografi 13581006
nr 1358 1006
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Vedbacken. Signerad, numrerad 199/290m 1997,56x41,5 cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 2 november 2020
kl 19:54:22
31/10 01:01:55
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz