KONST / Litografier / Färglitografi 6881009
nr 688 1009
Siri Derkert
(1888-1973), Sverige
Färglitografi , Siri Derkert (1888-1973), Korna matas, 38x46
Kondition: osignerad
Siri Derkert, svensk målare och grafiker född 1888 i Stockholm, död 1973.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 mars 2011
kl 18:12:17
28/3 16:35:33
100 kr
28/3 16:42:18
Siri Derkert
Läs mer om Siri Derkert