![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 5506554
*
nr 550 6554
Färglitografi
Signerad Lena A Linderholm, 151/225, abstrakt stilleben, 54x70
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
650 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 november 2008
kl 16:09:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/10 09:55:45
1
350 kr
28/10 17:01:56
2
350 kr
1/11 20:19:16
3
400 kr
1/11 21:13:20
4
450 kr
3/11 13:59:22
5
600 kr
3/11 15:37:10
6
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: abstrakt stilleben färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43
-
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18
-
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47
-
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:10
-
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:49
*
Färglitografi
nr 550 6554
Färglitografi
Signerad Lena A Linderholm, 151/225, abstrakt stilleben, 54x70
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 650 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 november 2008 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/10 09:55:45 | 1 | 350 kr |
28/10 17:01:56 | 2 | 350 kr |
1/11 20:19:16 | 3 | 400 kr |
1/11 21:13:20 | 4 | 450 kr |
3/11 13:59:22 | 5 | 600 kr |
3/11 15:37:10 | 6 | Vinnande bud |
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: abstrakt stilleben färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
1012 Färglitografi
Antoni TÃ pies (1923-2012), Spanien. "7 Novembre". ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:43 -
6209 Färglitografi
Antonio Segui (1934-2022). Signerad, numrerad 26/9..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:18 -
6283 Färglitografi
Bengt Eriksson, "Narkissos". Signerad. Färglitogra..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:32
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:47 -
6296 Färglitografi
Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:10 -
6012 Färglitografi
Frédéric Iriarte (f. 1963). Signerad, numrerad 81/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 18:49