ART / Lithographs / Litograph in colors 9122176
nr 912 2176
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Salvador Dalà (1904-1989), 115/150, signed, Sittande figur, sheet: 33 x 26, 3,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Salvador Dalà (1904-1989), 115/150, signerad, Sittande figur, bladets mått: 33 x 26, 3
2000
SEK 3000
Monday September 15 2014
at 18:39:42
1.500 kr
2.200 kr
1.700 kr
1.900 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
- Thema-auction
Sep 15
Read more about Grafik