KONST / Litografier / Färglitografi 8023534
nr 802 3534
Rune Jansson
(1918-2014), Sverige
Färglitografi, Rune Jansson, signerad, 73/160, motivets mått: 46x43
Rune Jansson, svensk bildkonstnär född 1918, död 2014.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 januari 2013
kl 20:10:27
21/1 13:18:18