KONST / Litografier / Färglitografi 12847119
nr 1284 7119
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Lommens bod Gillöga. Signerad, numrerad 343/350. Motivet: 27x44 ca
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 19:57:33
25/10 13:10:05
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson