KONST / Litografier / Färglitografi 12667606
nr 1266 7606
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, "Inaccessible Island". Signerad, daterad 1974, numrerad 50/310. Motivet: 29x39 cm
Utrop:
300 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:35:47
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson