KONST / Litografier / Färglitografi 11488367
nr 1148 8367
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 212/250, motivet: 22x38
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:26:29
1/12 19:08:38
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson