ART / Lithographs / Litograph in colors 10141362
nr 1014 1362
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), archipelago, 49/300, sheet: 38 x 38, stains, missfärgad.
LITOGRAPH IN COLORS, Roland Svensson (1910-2003), Skärgård, 49/300, bladets mått: 38 x 38
Condition: fläckar, missfärgad
300
SEK 250
Monday January 25 2016
at 20:27:30
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)
250 kr
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson