KONST / Litografier / Färglitografi 8893299
nr 889 3299
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Färglitografi , Roger Risberg (1956-2011), signerad. , onumrerad, bladets mått: 42x29
Kondition: oramad
Roger Risberg, svensk målare född i Göteborg 1956, död 2011.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 april 2014
kl 20:59:09
17/4 07:44:23
300 kr
21/4 20:07:33
Roger Risberg
Läs mer om Roger Risberg