KONST / Litografier / Färglitografi 11922252
nr 1192 2252
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Trosa stad. Signerad, numrerad 74/400, Motivet: 22x19 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 2 juli 2018
kl 19:09:34
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren