KONST / Litografier / Färglitografi 13073134
nr 1307 3134
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Signerad. Ej numrerad. Motivet: 33x41 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 17 februari 2020
kl 20:34:25
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren