KONST / Litografier / Färglitografi 12191054
nr 1219 1054
Pontus Ljungberg
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad. Signerad, daterad 1987. Numrerad 168/200. Motivet: 40x32 cm
Pontus Ljungberg, född 1945, svensk målare och arkitekt.
Utrop:
500 kr
måndag 26 november 2018
kl 19:07:51
Pontus Ljungberg
Läs mer om Pontus Ljungberg