KONST / Litografier / Färglitografi 11887411
nr 1188 7411
Färglitografi
Pierre Olofsson (1921-1996), Sverige. Komposition. Signerad, numrerad 5/75, motivet: 41x61 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 4 juni 2018
kl 18:37:39
2.200 kr
2.400 kr
3.200 kr
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)