ART / Lithographs / Litograph in colors 11808031
nr 1180 8031
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Pierre Olofsson (1921-1996), Sweden. Composition, signed, numbered 24/46, sheet: 62x45,
LITOGRAPH IN COLORS, Komposition, signerad, numrerad 24/46, bladets mått: 62x45
4000
SEK 2000
Monday April 30 2018
at 18:27:34
30/4 15:42:11
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Read more about Pierre Olofsson