KONST / Litografier / Färglitografi 13374069
nr 1337 4069
Pierre Boncompain
(f. 1938), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 211/250. Motivet: 62x49 cm
Pierre Boncompain, fransk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 13 juli 2020
kl 18:48:47
13/7 10:29:40
13/7 10:42:23