KONST / Litografier / Färglitografi 14423535
nr 1442 3535
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Signerad, numrerad 2/100, daterad 1966. Färglitografi, bildmått: 27x37, yttermått inklusive ram: 41x50 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:06:13
450 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz