KONST / Litografier / Färglitografi 9122011
nr 912 2011
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Färglitografi , Philip von Schantz (1928-1998), flaskor, 13/180, signerad, -90 mm: 14x31
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 15 september 2014
kl 20:09:00
1.500 kr
1.200 kr
1.600 kr
1.900 kr
15 sep
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz