KONST / Litografier / Färglitografi 15364131
nr 1536 4131
Färglitografi
Peter Matthews. Signerad, numrerad 16/75, daterad 1972. Färglitografi, bildmått: 50x40 cm, yttermått inklusive ram: 63x51 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 24 april 2023
kl 20:14:23
24/4 10:07:20
100 kr
24/4 14:17:44
24 apr