KONST / Litografier / Färglitografi 13587014
nr 1358 7014
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Stadion. Signerad, numrerad 101/296. Bladets mått: 76x55 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 november 2020
kl 18:00:08
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr