KONST / Litografier / Färglitografi 15206062
nr 1520 6062
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signera, ej numrerad, Färglitografi, bildmått: 42X28 cm, yttermått inklusive ram: 57X44 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:02:53
6/2 18:57:53