KONST / Litografier / Färglitografi 14332007
nr 1433 2007
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, PT. Färglitografi. Bladets mått: 42x57, yttermått inklusive ram: 58x74 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:20:44
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
22 nov