KONST / Litografier / Färglitografi 14332184
nr 1433 2184
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, färglitografi, numrerad 12/372, oramad i mapp, 46x30 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 november 2021
kl 20:27:30
21/11 10:07:37
22 nov