KONST / Litografier / Färglitografi 14367137

nr 1436 7137

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Signerad, numrerad 32/460, daterad -78. Färglitografi, bildmått: 39x29, yttermått inklusive ram: 51x41 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.800 kr

måndag 6 december 2021
kl 19:58:53

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl