KONST / Litografier / Färglitografi 14362029

nr 1436 2029

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Signerad. Färglitografi. Bladets mått: 29x42cm, yttermått inklusive ram: 45x57cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

måndag 6 december 2021
kl 18:22:23

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl