KONST / Litografier / Färglitografi 14145257
nr 1414 5257
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad. Bildmått: 58x87cm, yttermått inklusive ram: 73x103cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 18:33:42
19/8 19:02:57
700 kr
22/8 11:34:46