KONST / Litografier / Färglitografi 13058342
nr 1305 8342
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Signerad, EA-upplaga, oramad. Motivet: 42x59cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:07:15
300 kr
350 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr