KONST / Litografier / Färglitografi 13372208
nr 1337 2208
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, "Tull", Signerad, ej numrerad. Motivet: 29x42 cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:55:28
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr