KONST / Litografier / Färglitografi 16857025
nr 1685 7025
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
3 st, Signerad, numrerad EA. Färglitografi. Bladets mått: 33x21-42x28 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 10 mars 2025
kl 20:09:25
4/3 07:51:03
200 kr
10/3 10:50:42
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg