KONST / Litografier / Färglitografi 14444230
nr 1444 4230
Maria Boczewska
(f. 1940), Polen
2 st, Signerad, numrerad 7/350. Färglitografi, bildmått: 27x33, yttermått inklusive ram: 41x45 cm
Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 januari 2022
kl 19:23:01
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
Maria Boczewska
Läs mer om Maria Boczewska