KONST / Litografier / Färglitografi 12756281
nr 1275 6281
Färglitografi
3 st, Frankrike. Ej signerad. Motivet: 20x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:19:59
150 kr
Färglitografi
nr 1275 6281
Färglitografi
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 200 kr |
måndag 16 september 2019 |