KONST / Litografier / Färglitografi 12779386
nr 1277 9386
Christine Gunnarsson-Göhlner
(f. 1957), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad, daterad -95, HC-upplaga (hors de commerce). Motivet: 41x30 cm
Christine Gunnarsson-Göhlner, svensk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
500 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:47:27
Christine Gunnarsson-Göhlner
Läs mer om Christine Gunnarsson-Göhlner