KONST / Litografier / Färglitografi 14718327
nr 1471 8327
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
2 st, Signerad, numrerad 360-upplaga. Färglitografi. Bladets mått: 45x52-45x62 cm, oramade lösa blad
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 30 maj 2022
kl 18:32:22
300 kr
350 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö