KONST / Litografier / Färglitografi 12757215
nr 1275 7215
Pär Andersson
(1926-2015), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 229/375, Gryning. Motivet: 37x46 cm
Pär Sigurd Andersson, svensk bildkonstnär född i Skellefteå 1926, död 2015.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:06:03
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Pär Andersson
Läs mer om Pär Andersson