KONST / Litografier / Färglitografi 12757351
nr 1275 7351
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 120/150, bladets mått: 73x55 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 16 september 2019
kl 20:04:47
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.500 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd