ART / Lithographs / Litograph in colors 10985033
nr 1098 5033
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Oscar Reutersvärd (1915-2002), 79/90, bladets mått: 58x77, slitage, skador.
LITOGRAPH IN COLORS, Oscar Reutersvärd (1915-2002), 79/90, bladets mått: 58x77
Condition: slitage, skador
600
SEK 350
Monday Mars 27 2017
at 20:53:18
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)
200 kr
300 kr
300 kr
Oscar Reutersvärd
Read more about Oscar Reutersvärd