KONST / Litografier / Färglitografi 15243334
nr 1524 3334
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Signerad, numrerad 144/190, "Sundborn". Färglitografi. Bladets mått: 60x75 cm, yttermått inklusive ram: 66x80 cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
600 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:39:18
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström